Horké novinky

Trendy pro bazény

Email Tisk PDF
Pořizujete-li bazén, pak nestačí jen vybrat správou velikost, umístění, vhodný tvar nebo výrobní materiál. Důležitá je také volba bazénového příslušenství, které vaše koupání maximálně zpříjemní.

 

Tepelné čerpadlo

Dokáže ohřát vodu o 6 až 12 st. C na příjemných až 30 st. C., A to i tehdy, kdy nesvítí slunce. Odebírá totiž zdarma teplo z okolního vzduchu a předává ho do bazénové vody. Koupací sezónu si tak lze prodloužit až na šest měsíců v roce.

Vstup do bazénu

Vyberte si, po čem chcete sestupovat do vodní lázně. Vnější schodiště nezmenšuje prostor v bazénu a působí reprezentativně, oproti tomu vnitřní řeší situaci v případě, že kolem bazénu není dostatek prostoru. Schodiště s různým počtem stupňů, které musí být opatřeny protiskluzovou úpravou, umožňují snadný vstup do vody a současně nabízejí prostor vhodný pro odpočinek. Další možnost představují kovové žebříky, nejčastěji zhotovené z odolné nerezové oceli, jsou levnější, snadněji se udržují a nezabírají v bazénu místo.

Relaxace u pramene

Vodní chrlič vám nabídne příjemnou relaxační atmosféru spojenou s uklidňujícím zvukem tekoucí vody, ale zároveň bude působit jako zajímavý dekorační prvek nebo účinné masážní zařízení, pečující o vaši šíji, ramena a oblast zad.

Nezapomeňte na zastřešení

Prodlužuje koupací sezónu i v čase nepříznivého počasí, chrání vnitřní prostor před znečištěním... Výhod, které poskytuje zastřešení bazénu, je opravdu celá řada. Zastřešení bývá členěno do několika posuvných modulů. Volitelné je i umístění dveří, provedení čel či kolejiště pro snazší manipulaci.

Při volbě zastřešení zákazníci nejčastěji volí modely s jednoduchým klasickým obloukem a střední výškou.

JSTE ZDE: úvod

Anketa

Navštívil jsem Vaše stránky:Výsledky

Identifikační údaje

RS - Aqua servis s. r. o.
Dukelských hrdinů 406
40721 Česká Kamenice
Předmět podnikání:
- Výroba plastových a pryžových výrobků
- Provozování vodovodů a kanalizací
  a úprava a rozvod vody
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Velkoobchod a maloobchod
IČ: 28686543
DIČ: CZ28686543
Jednatel: Rudolf Suchý

Rychlý kontakt

Jakékoliv dotazy jsme připraveni zodpovědět:
  • Tel: (+420) 412 582 483
  • Fax: (+420) 412 582 483
  • GSM: (+420) 607 993 011
  • Email: info@rs-aquaservis.cz
  • Website: www.rs-aquaservis.cz